Eye Cleaner Göz Bakım Ürünü 50 ml

Eye Cleaner Göz Bakım Ürünü 50 ml

21,00 ₺
KDV Dahil: 21,00 ₺
Stok Stokta var

Genel Bakış

Biyo Dermacure EYE CLEANERÇözelti, kedi ve köpeklerin aşırı göz akıntısının sebep olduğu göz çevresindeki birikimleri temizler, kir oluşumunu geciktir...

Biyo Dermacure EYE CLEANER

Çözelti, kedi ve köpeklerin aşırı göz akıntısının sebep olduğu göz çevresindeki birikimleri temizler, kir oluşumunu geciktirir ve aynı zamanda açık renk köpek ve kedilerin göz akıntısı nedeni ile oluşan lekeleri giderir.

Biyo Dermacure EYE CLEANER Çözelti, borik asit, boraks, sodyum klorür ve koruyucu olarak benzalkonium klorür ihtiva eden beyaz renkli viskoz çözeltidir.

Bileşimi: Biyo Dermacure EYE CLEANER Çözelti, borik asit, boraks, sodyum klorür ve koruyucu olarak benzalkonium klorür ihtiva eden beyaz renkli viskoz çözeltidir.

Kullanımı: Biyo Dermacure EYE CLEANER Çözeltisi ile nemlendirilmiş (1 göz için yakla-şık 2,5 ml) pamuk, koton çubuk veya gazlı bez yardımı ile göz çevresindeki kir ve birikimler yumuşak hareketlerle her gün temizlenir. Göz etrafındaki veya tüyler üzerindeki lekeleri gidermek için Biyo Dermacure EYE CLEANER Çözeltisi ile ıslatılmış pamuk veya gazlı bezle her gün silinir. Lekeler kaybolunca tekrar leke oluşmaması için uygulama her gün tekrarlanmalıdır. 

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.