Biyo Dermacure Dry Foam Şampuan 250 ml

Biyo Dermacure Dry Foam Şampuan 250 ml

45,00 ₺
KDV Dahil: 45,00 ₺
Stok Stokta var

Genel Bakış

Sadece Hayvan Sağlığında KullanılırBileşimi: Renksiz vanilya kokulu bir şampuandır. Bileşiminde Ammonium Lauryl sulfate, Cocamido-propyl betaine, Coca...
Sadece Hayvan Sağlığında Kullanılır

Bileşimi: Renksiz vanilya kokulu bir şampuandır. Bileşiminde Ammonium Lauryl sulfate, Cocamido-propyl betaine, Cocamido DEA, Propylene Glycol, Pheonip, Aloevera, Citric Acid Fragrans içerir. 

Kullanım Sahası: Kedi ve Köpekler için susuz olarak kullanılmak üzere hazırlanmış köpük şeklinde şampuandır. Özel yöntemle hazırlanan köpük, bileşimindeki temizleyici maddeler ile cildi derinlemesine temizler ve tüylere parlaklık vererek daha sağlıklı gözükmesini sağlar. İçeriğindeki esans sayesinde hoş ve kalıcı bir koku verir. Hayvanın gözünü tahriş etmez, gözyaşına sebep olmaz. 

Kullanım Şekli ve Dozu

 Özel pompası ile köpük şeklinde avuç içine püskürtülür. Enseden başlayarak el ile friksiyon yapılarak deriye ve tüylere iyice nüfuz etmesi sağlanır. Köpükler hayvanın üzerinde 5-10 dakika bekletilir. Bir havlu ile silinerek hayvan kurulanır ve taranır.

Özel Klinik Bilgiler ve Uyarılar

 6 Haftalıktan küçük kedi ve köpek yavrularında kullanılmamalıdır. Şampuanın göze temas etmemesine dikkat edilmelidir.
Gıda malzemelerinden uzakta çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir. Kendi ambalajı içinde, oda sıcaklığında direkt güneş ışığından uzakta muhafaza edilmelidir. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.