Biyo Dermacure Comfort Şampuan 250 ml

Biyo Dermacure Comfort Şampuan 250 ml

45,00 ₺
KDV Dahil: 45,00 ₺
Stok Stokta var

Genel Bakış

Sadece Hayvan Sağlığında Kullanılır.Bileşimi: Yeşil renkli, lavanta kokulu bir şampuandır. 1 g Biyo dermacure comfort şampuan 0,01 g pramoxin HCI içer...
Sadece Hayvan Sağlığında Kullanılır.

Bileşimi: Yeşil renkli, lavanta kokulu bir şampuandır. 1 g Biyo dermacure comfort şampuan 0,01 g pramoxin HCI içerir. Şampuan bazı olarak Sodium Lauryl Glucose Carboxylate (and) Lauryl Glucoside, Coco Glucoside (and) Glyceyl Oleate, Sodium Lauryl ether Sulfate. 2 moles EO, Polyquarternium -7 Cocamide DEA, Poyloyethylene 20 sorbitian Monoolete, Fragrans, Kolloidal Oatmeal, Nipagin M Sodium, Nipasol Sodium, D&C Green No:5 içerir. 

Kullanım Sahası
 
Kedi ve Köpeklerde, alerjik hastalıkların belirtisi olan pruritus tıbbi kaşıntının sebep olduğu deri tahribatını azaltmak ve hayvanı rahatlatmak için kullanılır. Kedi ve Köpeklerde, alerjik hastalıklar, ektoparazitler, bakteriyel enfeksiyonlar veya idiopatik durumlar cilt kaşıntısına sebep olurlar. Bu durumda hayvanın kendisini kaşımasıderi tahribatını hızla arttırır. Kaşıntının sebebi tedavi edilirken, tedaviye yardımcı olmak ve kaşıntının engellenmesi için kullanılır. Şampuan bir yandan hayvanı rahatlatırken içerdiği kolloidal yulaf ezmesi ile hayvanın tüylerine parlaklık ve canlılık verir.

Kullanım Şekli Ve Dozu

 Köpek ılık su ile tamamen ıslatılır. Avuç içine yeterli miktarda (10 ml civarı) şampuan dökülür. Deri ve tüylere uygulanan şampuan, su ile köpürtülür. Enseden başlayarak, el ile friksiyon yapılarak deriye ve tüylere iyice nüfuz etmesi sağlanır. 3-5 dakika beklendikten sonra köpükler durulanır. Havlu ile kurulanır ve taranır. Gerekirse uygulama tekrarlanır.  

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.