Bio-Urinamin 20 tb.

Bio-Urinamin 20 tb.

50,60 ₺
KDV Dahil: 50,60 ₺
Stok Stokta var

Genel Bakış

BIO-URINAMINKedi ve Köpekler İçin Taşıyıcısı Kızılcık Özü olan C Vitamini Tableti Köpekler ve kediler için, akut veya kronik tekrarlayan idrar yolu du...

BIO-URINAMIN

Kedi ve Köpekler İçin Taşıyıcısı Kızılcık Özü olan C Vitamini Tableti

 Köpekler ve kediler için, akut veya kronik tekrarlayan idrar yolu duyarlılıklarını azaltmayı amaçlayan, genel olarak idrar yolu sağlığını destekleyen,tablet formunda yem premiksidir.

Kuzey Amerika ve Iskandinav ülkelerinde iyi bilinen kızılcık (Vaccinium macrocarpon) idrar yolu enfeksiyonlarını önleyen bir meyvedir. İdrar yolu enfeksiyonlarının sıklıkla rastlanan sebebi; bakterilerdir.


 Köpeklerde ve kedilerde yaygın bulunan ve idrar yolu enfeksiyonlarına yol açan bakteri Escherichia coli (E.coli)' dir. Üriner sistemde yaygın olarak bulunan bu bakteri, üriner sistemin mukoza zarlarına yapışarak anormal bir biçimde çoğalırlar ve üriner sistemde enfeksiyona sebep olurlar.


 Kızılcığın etki mekanizmasının esas olarak kızılcığın aktif içeriği olan proantosiyanidine (PAC) bağlı olduğu kabul edilmiştir. Proantosiyanidinin E. Coli yapışkanlığını ciddi bir şekilde azalttığı gösterilmiş ve kanıtlanmıştır.

·BIO-Urinamin özellikle proantosiyanidin (PAC) yönünden çok zengindir.

·% 100 doğal aktif içerik ile formüle edilmiştir.

·Üst kaliteli kızılcık meyve tozu içermektedir.

·Renklendirici içermez.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.