Bio GeranioMint Deri-Tüy Bakımı 100 ml

Bio GeranioMint Deri-Tüy Bakımı 100 ml

31,90 ₺
KDV Dahil: 31,90 ₺
Stok Stokta var

Genel Bakış

Bio-GeranioMint Deri ve Tüy Bakım SpreyiÖzellikleri: Geraniol bir monoterpenoid ve bir alkoldür. Geraniol, gül yağı, sitronella yağı ve palmarosa yağı...
Bio-GeranioMint Deri ve Tüy Bakım Spreyi

Özellikleri: Geraniol bir monoterpenoid ve bir alkoldür. Geraniol, gül yağı, sitronella yağı ve palmarosa yağının ana bileşenidir. Peppermint oil  (nane yağı)  ve clove oil (karanfil yağı) koku verici ve nemlendirici özelliklere sahiptir.

Kullanım Yeri: Kedi ve köpeklerde cilt ve tüylerin sağlıklı ve parlak olmasını sağlamada, pire, kene ve bitlerden ileri gelen cilt tahrişlerini gidermeye yardımcı olmada kullanılır. 

Kullanım Şekli ve Dozu: Kedi ve köpeklerin tüyleri derisi görülecek şekilde kabartılır. 15 cm uzaklıktan kuyruktan püskürtmeye başlanarak sprey hızlı bir şekilde hareket ettirilerek ve hayvanın tüm vücudunu bacakları ve alt kısmıda dahil olmak üzere kaplandığından emin olarak bütün tüyler ıslanıncaya kadar püskürtülür. Tüyler çıkış yönüne doğrdu fırçalanır. Gerekirse 15 gün sonra tekrarlanabilir.  

Bileşim: Renksiz, hafif sarı renkli çözeltinin 1 ml'si % 0.5-2 geraniol, % 0.1-1 clove oil, % 0.1-0.5 peppermint oil, % 0.05-0.15 sodyum metil 4-hidroksibenzoat ihtiva eder.

Uyarılar: Dostlarımızın gözlerine veya yüzüne püskürtülmemelidir. Genital bölgelere temas ettirilmemelidir. 12 haftalıktan küçük hayvanlarda kullanılmamalıdır. Ürün yaşlı, gebe veya emziren hayvanlarda kullanılmadan önce bir veteriner hekime danışılmalıdır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.